google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Delphin - Puzdro ATOMA Triple 390-3 145cm

Cena s DPH:
79.90€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: 101001528
Výrobca:

Popis:

Do detailov prepracované trojkomorové púzdro z dielne firmy Delphin, ktoré splní požiadavky aj náročných priaznivcov lovu feedrovou technikou.  
Je dizajnované v typickej bordovo-čiernej kombinácií charakteristickej pre feedrové produkty zo série ATOMA. Bočné a spodné steny puzdra sú dôkladne polstrované, čo zaručuje transport bez obavy o vaše prúty. Každá komora má osobitný zipsovateľný vstup, vďaka čomu sú prúty od seba oddelené a excelentne chránené pred poškodením. V každej jednej komore sa nachádzajú taktiež polstrované vrecká na uloženie prútov , ktoré je navyše možné dokonale zafixovať páskami so suchým zipsom. Takto uložené a fixované prúty nájdete po transporte vždy na svojom mieste. 
Výhoda puzdra ATOMA spočíva taktiež v tom, že sa doň vkladajú prúty s navijakmi orientovanými smerom nahor. Hlavná devíza takéhoto systému spočíva v tom, že nedochádza pri položení puzdra na zem k nepriamemu kontaktu navijakov so zemou. Tým pádom sú lepšie chránené a je minimalizovaná šanca ich poškodenia. 
Po bokoch sa nachádzajú dve vrecká so zipsom. Jedno z nich je extra dlhé a je možné doňho uložiť napríklad podberákovú tyč, rázsošky, či rôzne feedrové držiaky prútov a ramená. Z vonkajšej strany je navyše na ňom našité vrecko a sťahovací popruh, vďaka ktorému viete prenášať napríklad ďalší prút, prípadne rázsošky a iné príslušenstvo. Na druhej strane puzdra sa nachádza menšie zispovateľné vrecko, ktoré je ideálne na tubus s feedrovými špičkami. Puzdro je šité z veľmi odolnej a pevnej textílie, ktorá zamedzuje predčasnému opotrebeniu a znehodnoteniu. Bordové časti sú zas z nepremokavej, kvalitnej látky, vďaka ktorej sa nemusíte obávať ani menšieho dažďa. Delphin ATOMA disponuje dĺžkovo nastaviteľným ramenným popruhom s vystuženou časťou ale taktiež rukoväťami, uľahčujúcimi transport. Spolu s kvalitnými zipsami s bežcom, zaujímavým dizajnom a detailným spracovaním je toto puzdro nie len veľmi efektné ale aj vysoko praktické.

Technické parametre: 
Model: Puzdro Delphin ATOMA Triple 360-3
Vonkajšia dĺžka puzdra: 132 cm
Dĺžka bočného vrecka: 110 cm
Dĺžka vrecka na špičky: 66cm
Pre prúty: 360cm / 3 diely

Model: Puzdro Delphin ATOMA Triple 390-3
Vonkajšia dĺžka puzdra: 147 cm
Dĺžka bočného vrecka: 110 cm
Dĺžka vrecka na špičky: 66cm
Pre prúty: 390cm / 3 diely, 400cm / 3 diely

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!