Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Delphin ETNA LEGEND4RY 3,0m/3,0lbs/2 diely

Cena s DPH:
57.95€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: 101004501
Výrobca:

Popis:

Dokonale vyladená, už v poradí štvrtá generácia prútov ETNA, ktoré dnes už jednoznačne patria medzi legendy na kaprárskej scéne. Svedčia o tom desaťtisíce predaných kusov a dovolíme si tvrdiť milióny zdolaných rýb. Lepší recept na odladený prút, ako je samotný čas si nedokážeme predstaviť. Aj to je jedným z dôvodov, prečo v novom vydaní dostala do názvu prívlastok LEGEND4RY.

Neodmysliteľnou súčasťou prútu ETNA je charakteristická vínovo bordová farba a rokmi overené štíhle blanky, ktoré sa stali základom aj štvrtej generácie. Bolo by však chybou neposunúť tento prút opäť o level vyššie a preto sa dočkal hneď niekoľkých zaujímavých technických aj dizajnových vylepšení.

Ako už bolo načrtnuté, farba ostala, no tentokrát v zmysle úplného minimalizmu. Žiadne ozdoby, ani vzory. Len dokonale hladký dizajn s kompletne prepracovanými blankami tak, aby zniesli toho ešte oveľa viac po všetkých stránkach ako predchádzajúce generácie.

Po blanku vás určite upúta úplne nové prepracované sedlo navijaka s názvom XEAT, ktoré bolo dlhodobo vyvíjané a kompletne navrhnuté dizajnérmi značky Delphin. Už len tento detail si zaslúži enormnú pozornosť. Spojili sme sa totiž s najlepšími výrobcami sediel a následne prišiel niekoľkoročný vývoj, upravovanie, testovanie... A tento cyklus sa opakovaľ niekoľko krát. Na tento produkt sme mimoriadne hrdí, veď si len skúste v hlave predstaviť, koľko iných rybárskych značiek vyvinulo vlastné sedlo. Na celom svete by ste ich spočítali na prstoch jednej ruky. Toto sedlo sa vyznačuje do najmenších detailov prepracovaným ergonomickým tvarom, ktorého úlohou je poskytnúť maximálny komfort počas manipulácie s prútom. Je vyrobené z odolného materiálu a spoľahlivo udrží na svojom mieste akýkoľvek kaprársky navijak.

Ďalším výrazným prvkom prúta, sú očká K-tvaru s predĺženými stopkami. Tie sa postarajú o ideálne vedenia vlasca, či už pri nahadzovaní, vyvážaní, alebo zdolávaní. Zvolený tvar očiek pôsobivo dotvára vzhľad prúta a okrem toho redukuje možnosť zamotania vlasca počas nahadzovania. Samotné rozostavenie očiek, nastavenie ich veľkostí a odladenie celkového vyváženia je úplná veda. To čo nás stálo stovky hodín pokusov vy dostávate dokonale pripravené na dlhšie a presnejšie hody okamžite.

Minimalistická rukoväť je po celej dĺžke opatrená Shrink materiálom, čím je príjemná na dotyk za každých poveternostných podmienok a vytvára ideálny protišmykový povrch.

Rozbor detailov ETNY LEGEND4ARY by mohol pokračovať ďalších 1000 slov. Ale načo? Vezmite ju k vode a okamžite pochopíte, prečo sa tento prút stal legendou!

Technické parametre:

Model 300cm/3.00lbs
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 11,53mm
Počet očiek: 6
Transportná dĺžka: 154cm
Hmotnosť: 290g
Rukoväť: FullShrink s EVA koncovkou
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 56cm
Veľkosť navádzacieho očka: #40

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!