google-site-verification=FifK-GqXn_lvkZJ108R9rTupQNjQxacHq0msZ74ZeT0

Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Deeper - Night Fishing Cover - nočný kryt

Cena s DPH:
14.85€
12.90€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: ITGAM00001
Výrobca:

Popis:

Rybárčite v noci? Dodajte svojmu Deeper svetelnú funkciu. Proste vymeňte pôvodný kryt za priehľadný a v mobilnej aplikácii Fish Deeper zapnite mód pre nočné chytanie.

Jednoduché riešenie pre chytrý rybolov za tmy:

Kryt pre nočný rybolov je vyvinutý špeciálne pre sonary Deeper Smart Fishfinder a Deeper Smart pre maximalizáciu ich funkčnosti a použiteľnosti v noci. Kryt pre nočný rybolov prepúšťa skrz svoju priesvitnú oranžovú farbu svetlo (výkonné LED diódy), takže je jasne vidieť aj na väčšiu vzdialenosť a v tme. Nie je tak možné, aby ste stratili jednotku Deeper z dohľadu. Malý a ľahký kryt pre nočný rybolov sa ľahko mení.

Návod:

  1. Odstráňte originálny kryt a nahraďte ho priehľadným;
  2. Kryt pre nočný rybolov zaskrutkujte pevne, tak aby značka vodotesnosti na jednoce Deeper a na priehľadnom obale boli presne proti sebe;
  3. TV aplikácii Fish Deeper zapnite mód Nočné rybolov a rozsvieti sa extra svietivá LED dióda.
  4. Uistite sa, že kryt pre nočné rybolov je pevne uzavretý, ak je to tak, nikdy nedôjde k namočenie alebo poškodenie jednotky.

Kryt pre nočné rybolov je nenahraditeľný pre hmlisté daždivé počasie. Jeho svietivo oranžová farba zaručuje, že je Deeper vidieť za akýchkoľvek poveternostných podmienok, v akúkoľvek dobu.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!