Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Čln Kolibri KM-330 DL šedý, pevná podlaha

Cena s DPH:
1,060.00€
932.80€
Doručenie: Zdarma
Kód produktu: 80465
Výrobca:

Séria profi motorových člnov, určených hlavne pre plavbu s motorom. Podlaha člnov je pevná skládacia z vodeodolnej preglejky. 

330cm x 160cm  42 priemer valca

Váha 523kg

Nosnosť 455kg

Motor max 15HP

2x Lavica 4 Osoby

PVC 950g/m2

Popis:

Pod podlahou je nafukovací kýl tvarujúci dno, pre lepšie vedenie a ovládanie pri plavbe v sklze. Konštrukcia umožňuje veľké zaťaženie a osadenie výkonnými motormi. Preprava člna je v dvoch vakoch, samostatne čln a samostatne podlaha. Materiál použitý na výrobu je 5 vrstvové PVC o hustote 950g/m2.

Špeciálna rada člnov od značky Kolibri s označením DL. Táto rada člnov má nafukovací kýl, ale zároveň je osadená pevnou podlahou bez vystužených častí. Výhodou oproti člnom s označením D je výrazne nižšia hmotnosť pri zachovaní nafukovacieho kýlu.

V základnej výbave sú 2ks lavičky, 2ks veslá, nafukovacia nožná pumpa, 2ks prepravné vaky, opravná, sada, návod na obsluhu.

Pevná podlaha je zložená z dielov, ktoré sú spojené do jedného kusu. Jednotlivé diely podlahy sú vyrobené z vodeodolnej preglejky, ktorá má protišmykovú úpravu. Po vybratí podlahy z člna je možné jednotivé diely zložiť na seba do kompaktných rozmerov. Pri nafukovaní člna sa podlaha rozloží a jednoducho vloží na dno člna. Výhodou tohto druhu podlahy je pokrytie celej plochy dna člna. môžete využiť celú vnútornú plochu dna člna. V prípade použitia lodného motora, nafukovací kýl zvyšuje manévrovacie schopnosti člna.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!