Boilies Nutric Acid – synonymum úspechu! Prírodné výťažky, extrakty, enzým meal a rastlinka s nebezpečnou účinnosťou. Toto keď primiešame do  sprejovo sušeného All Amino Nutric vznikne  Vám  Top nástraha súčasnosti! Nástroj na lov kaprov. Boilie Nutric Acid je pripravené na  celoročné použitie! Vďaka  vysokej obstarávacej  cene ho mnoho rybárov použije len  ako nástrahu , ale vlastne  pre tieto účely sme ho vyvíjali.  Je to ten najsilnejší  magnet, použitý v posledných rokoch  - určený pre rybárov chytajúcich metódou chyť a pusť!

 

Určite poznáte pri vode prípady, keď s Vami ryba  príliš nekomunikuje. Nereaguje na Vaše nástrahy.  Väčšinou je to vo vodách  so silným rybárskym  tlakom, v  letných a zimných  mesiacoch. Pre tieto prípady je vždy dobré mať  pri sebe  sadu  Nutric Acid (boilie, dva dipy, pastu) – ako poslednú záchranu. Nutrid Acid je svojim zložením a atraktivitou  doslova predurčený k rybárskym pretekom! Boilie Nutric Acid bolo vyrobené tiež aj na krátke vychádzky. Mnohí z nás vyrážajú  na ryby  na pár hodín, pol dňa  - až deň.  A každý by si rád za tento čas „povodil“ kapríka.

Výroba Boilies Nutric Acid trvá niekoľko dní. Po uvarení a ľahkom dosušení je boilie do polovice ponorené do tekutej  potravy All  Amino Nutric  (preto už nie je nutné ho týmto prípravkom akokoľvek upravovať). Boilies sa neponára do All Amino Nutricu úplne, pretože bez prístupu kyslíku ku guličke dochádza k menšiemu  nasiaknutiu tejto „živej vody“. Po nasiaknutí je boilie ešte prestrieknuté  prírodnými výťažkami. Takto mokré  sa okamžite balí do vreciek s obsahom 1 kg alebo 250 gr.

 

K boilies Nutric Acid sú vyrobené dva dipy. Jeden je práškový a druhý tekutý. To znamená, že nástrahu namočte do tekutého dipu Nutric Acid  Liguid, nechajte odkvapkať a potom ho zaprášte prachovým koncentrátom  tekutej potravy v dipe Nutric Acid Powdwred. Túto akciu opakujte 3 – krát (samozrejme, môžete i viackrát). Na povrchu boilie vznikne veľmi atraktívna vrstva  - ktorá je konštruovaná tak, aby vydržala náraz do vody (aby z boilies nespadla) a po dopade na dno začala pracovať. A teraz to začína ....prachový  dip má za cieľ, aby okolo nástrahy vytvoril veľké množstvo mini čiastočiek, ktoré sú nosičom nášho signálu. Kapra to veľmi láka, ale to je pre neho nehmatateľné sústo. Čo je ale hmatateľné – je Vaša gulička  s háčikom. Tekutá zložka naopak rozvíja signál do vodného stĺpca. To znamená, že všetko sa doplňuje a funguje tak, aby bol kapor čo najrýchlejšie  oslovený! Keď necháte túto aktívnu  vrstvu na boilies  zaschnúť, proces  bude samozrejme pomalší. V prípade, že chcete aby sa pod vodou šíril pomalšie a dlhodobejšie doporučujeme túto vrstvu  ešte zabaliť  boilie pasty Nutric Acid.  To platí i v prípadoch, keď chytáte na rieke (pamätajte na to, aby ste si nechali  dlhší  vlas – priemer boilie sa Vám zväčší). Ako vidíte, so sadou Nutric Acid sa môžete pri vode  pohrať a veríme, že sa určite  nudiť nebudete. Ako hovorí Lukáš Krása -  "Kapor by musel byť za horami, aby nereagoval na tento signál!“. Boiliesom  Nutric Acid príliš nekŕmte, používajte  maximálne pár guličiek    okolo nástrahy alebo v kombinácii s PVA!

 

Na kŕmenie sme pre Vás pripravili pelety Nutric Acid, ktoré sa vyrábajú v priemere 4 mm (do PVA pančúch) a v priemeroch 12 a 17 mm  s dierkou. Posledné spomínané sú v 1 kg balení  v pomere 1:1.  Naskytuje sa  teraz ďalšia a veľmi účinná   možnosť a to chytanie na tieto pelety. Doba rozpadu peliet je  4 . 6 hodín v závislosti od teploty vody. Dobu rozpadu  predĺžite , pokiaľ pelety zabalíte do pasty Nutric Acid.

 

Pokiaľ sa rozhodnete k boilie Nutric Acid  kŕmiť iným druhom boilie  z našej produkcie , máme pre Vás v práškovom koncentráte pripravený 50%práškový All Amino Nutric,  ktorým návnady poprášte. Boilie nasypte do vedra, zalejte ho tekutou potravou All Amino Nutricem. 

 

Boilie nechajte takto naložené kľudne niekoľko dní alebo mesiacov (nič sa mu nestane).Pred zakŕmením boilie poprášte. Pokiaľ ste si vybrali  na kŕmenie boilie na rybom základe  - poprášte ho prípravkom  Nutric Acid Fish,  pokiaľ ste si zvolili ovocnú bázu, použite Nutric Acid Fruit. Všetky produkty najdete v našom E-shope.

 

nutric acid