V košíku nie sú žiadne položky.

Medzisúčet: 0,00 €

Články

Skúška zimného kompletu Navitas

Počasie vonku rýchlo mení svoju tvár a dáva najavo, že sa už neúprosne blíži zima. Jesenný vietor je už poriadne mrazivý, rána sú hmlisté a je jasné, že už zima klope na dvere.

Čítať ďalej
Test nepremokavého kompletu Navitas PackAway

Keďže počasie už v žiadnom prípade nepripomína leto, ale skôr jeseň s množstvom zrážok, tak sme pre vás pripravili test nepremokavých kompletov od známych firiem. Jedným z nich bol kompaktný komplet s názvom PackAway od firmy NAVITAS.

Čítať ďalej
Krátkodobé chytání na Labi

David Šadnor se synem vyráželi na krátké společné výpravy na Labe s boiles Elite a Crawfish.

Čítať ďalej
Predstavujeme Vám člny Kolibri!

Materiál a technológia použítá na výrobu nafukovacích člnov Kolibri

Čítať ďalej
Boilies tipy od Jan Ulak

Svoje prvé boilies som vyrobil pred viac ako 15 rokmi a odvtedy ich veru bolo niekoľko kíl. Keď sa pozriem späť do svojich poznámok s receptami musím sa usmievať, aké rozmanité prísady som použil. Určite som bol veľmi odvážny!

Čítať ďalej
Distance Surface bait – chod-rigový úspech Kristofa

Na jeseň minulého roka som vyskúšal nové Surface Distance Baits. Hoci pôvodne bol vyvinutý a primárne má byť použitý pre rybolov na hladine alebo vo vodnom stĺpci, rozhodol som sa pre lov, kde tieto nástrahy použijem ako Pop Up v Chod rig a Hinge stiff rig montážach.

Čítať ďalej
Kukurica - večná nástraha! Lukáš Krása

Ktorá z kaprových rýb neochutnala zrnko kukurice? Kukurica patrila a stále patrí medzi najpoužívanejšie druhy návnad a nástrah a bezpochyby tomu nebude inak. Pre rybu je to veľmi kvalitný zdroj potravy s vysokým obsahom uhlohydrátom, preto sa na ňu dá nalákať ryba veľmi rýchlo a čo je najdôležitejšie, rybám aj chutí! Aj keď prím na trhu hrá jednoznačne boilies, rád sa vraciam k tejto návnade.

Čítať ďalej
Nutric Acid a jeho použitie

Boilies Nutric Acid

synonymum úspechu! Prírodné výťažky, extrakty, enzým meal a rastlinka s nebezpečnou účinnosťou. Toto keď primiešame do  sprejovo sušeného All Amino Nutric vznikne  Vám  Top nástraha súčasnosti! Nástroj na lov kaprov. Boilie Nutric Acid je pripravené na  celoročné použitie! Vďaka  vysokej obstarávacej  cene ho mnoho rybárov použije len  ako nástrahu , ale vlastne  pre tieto účely sme ho vyvíjali.  Je to ten najsilnejší  magnet, použitý v posledných rokoch  - určený pre rybárov chytajúcich metódou chyť a pusť!

Čítať ďalej
Loading Image