V košíku nie sú žiadne položky.

Medzisúčet: 0,00 €
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Skúška zimného kompletu Navitas

Počasie vonku rýchlo mení svoju tvár a dáva najavo, že sa už neúprosne blíži zima. Jesenný vietor je už poriadne mrazivý, rána sú hmlisté a je jasné, že už zima klope na dvere.

Čítať ďalej
Test nepremokavého kompletu Navitas PackAway

Keďže počasie už v žiadnom prípade nepripomína leto, ale skôr jeseň s množstvom zrážok, tak sme pre vás pripravili test nepremokavých kompletov od známych firiem. Jedným z nich bol kompaktný komplet s názvom PackAway od firmy NAVITAS.

Čítať ďalej
LABETO ŠLAPETO

LABETO ŠLAPETO

Po dlouhé době jsem mohl vyrazit na ryby v čase, kdy jsem chtěl a ne kdy jsem „mohl.“ Konec července přinesl po velmi horkých letních mírné ochlazení a především chladnější noci, na které jsem dlouho čekal.

Čítať ďalej
Krátkodobé chytání na Labi

David Šadnor se synem vyráželi na krátké společné výpravy na Labe s boiles Elite a Crawfish.

Čítať ďalej
Predstavujeme Vám člny Kolibri!

Materiál a technológia použítá na výrobu nafukovacích člnov Kolibri

Čítať ďalej
Obyčajné chladné počasie

Toby Long zažil jednu krásnu výpravu kde napadol aj prvý sneh v roku na svojom lokálnom jazere Waveney Valley.

Čítať ďalej
Aby už bolo leto – Kristof Cuderman

Počas dlhých zimných dní keď je vonku mrazivé počasie je príjemné si spomenúť na teplé letné dni strávene pri vode. Spomínam si na jednu výpravu v auguste, keď sme zavítali do chorvátska s mojím otcom a dobrými priateľmi Ardy Veltkampom a s Nelis.

Čítať ďalej
Boilies tipy od Jan Ulak

Svoje prvé boilies som vyrobil pred viac ako 15 rokmi a odvtedy ich veru bolo niekoľko kíl. Keď sa pozriem späť do svojich poznámok s receptami musím sa usmievať, aké rozmanité prísady som použil. Určite som bol veľmi odvážny!

Čítať ďalej
Distance Surface bait – chod-rigový úspech Kristofa

Na jeseň minulého roka som vyskúšal nové Surface Distance Baits. Hoci pôvodne bol vyvinutý a primárne má byť použitý pre rybolov na hladine alebo vo vodnom stĺpci, rozhodol som sa pre lov, kde tieto nástrahy použijem ako Pop Up v Chod rig a Hinge stiff rig montážach.

Čítať ďalej
Kukurica - večná nástraha! Lukáš Krása

Ktorá z kaprových rýb neochutnala zrnko kukurice? Kukurica patrila a stále patrí medzi najpoužívanejšie druhy návnad a nástrah a bezpochyby tomu nebude inak. Pre rybu je to veľmi kvalitný zdroj potravy s vysokým obsahom uhlohydrátom, preto sa na ňu dá nalákať ryba veľmi rýchlo a čo je najdôležitejšie, rybám aj chutí! Aj keď prím na trhu hrá jednoznačne boilies, rád sa vraciam k tejto návnade.

Čítať ďalej
Stránka:
  1. 1
  2. 2
Loading Image