Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania a analytické účely naša stránka používa funkcie cookies.

Menu

Bait Bait - Trvanlivé Boilies Lelkész - 24 mm 1kg

Cena s DPH:
13.50€
Doručenie: 4.99€
Kód produktu: BBT-LE2410
Výrobca:

Príchuť: Lelkész (Kyselina maslová + Sladký keks)

Keď môže pomôcť už len modlitba, boilies Lelkész nám s radosťou pomôže. Má vyvážený obsah bielkovín a hladkú vnútornú štruktúru. Boilies Lelkész dostalo špeciálny chuťový stimulátor, ktorého použitie nie je pri výrobe návnad rozšírené pre jeho extrémne vysokú cenu. Aj napriek svojej štruktúre, ktorá zabezpečuje vyplavovanie atraktívnych zložiek do vody je boilies dostatočne tvrdé, aby vydržalo v prípade potreby pod háčikom aj 48 hodín. Pri pohľade do minulosti môžete vidieť, koľko kapitálnych exemplárov bolo ulovených na túto špeciálnu nástrahu. Základ boiliesu Lelkész tvorí korenisto-pečeňový základ v kombinácii so sladkosťou sušienky a jeho atraktivita je podpísaná kyselinou maslovou.

Popis:

Trvanlivé boilies sú upravené veľmi špeciálnym spôsobom, takže keď ich držíte v ruke, necítite rozdiel v porovnaní s čerstvo vyrobenými boilies. Vďaka tomuto jedinečnému procesu nemajú boilies nepríjemnú horkú príchuť. Boilies Bait Bait nie je konzervované stlačením hodnoty PH, čo je vidieť aj na obrovskom množstve rekordných úlovkov. Spojili sme špeciálne potravinové konzervačné látky s naším jedinečným konzervačným postupom. Bohužiaľ, nemôžeme zaručiť 3-ročnú trvanlivosť, pretože vyššie záručné doby sa dosahujú aplikáciou chemického zásahu, ktorý by ovplyvnil aj lovnú silu boilies. Sme však presvedčení, že viacročná záruka nie je potrebná, pretože návnady sa veľmi rýchlo míňajú. Trvanlivosť nástrah je 2 roky. 

Medzi rovnakou príchuťou trvanlivého, soleného a čerstvo vyrobeného boilies sú možné minimálne farebné rozdiely. Je to spôsobené rôznym obsahom  konzervačnej tekutiny a rozdielnymi procesmi sušenia!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!